PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

MYA

4419-317-60

19.90 €

129.90 €

VAGABOND

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

36 37 38 39 40 41

Detajet e produktit

Materiali KADIFE
Brendi VAGABOND
Ngjyra PINK
Sezona DIMER

Produkte të ngjashme