PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

LACK

12-33734-02

39.90 €

89.90 €

ARA SHOES

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

36 37 37.5 38 38.5 39 40 41 41.5

Detajet e produktit

Materiali LLAK
Brendi ARA SHOES
Ngjyra BLUE
Sezona PRANVERE

Produkte të ngjashme