PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

TURIN-ST

12-42091-71

59.90 €

109.90 €

ARA SHOES

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

37 37.5 38 38.5 39 40 41 41.5 42

Detajet e produktit

Materiali LEKURE
Brendi ARA SHOES
Ngjyra BLACK
Sezona DIMER

Produkte të ngjashme