PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

DAMARA

DAMARA EVIE

24.90 €

109.00 €

CLARKS

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

35.5 37 37.5 39

Detajet e produktit

Materiali CANVAS
Brendi CLARKS
Ngjyra BLACK
Sezona PRANVERE

Produkte të ngjashme