PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

BAMPTON

BAMPTON LIMIT

59.90 €

79.90 €

CLARKS

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

40 41 41.5 42 42.5 43 44 44.5 45

Detajet e produktit

Materiali LEKURE
Brendi CLARKS
Ngjyra TAN
Sezona DIMER

Produkte të ngjashme