PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

KENDRA PORTER

KENDRA PORTER

59.90 €

129.90 €

CLARKS

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

36 37 37.5 38 39 39.5 40 41 41.5 42

Detajet e produktit

Materiali SUEDE
Brendi CLARKS
Ngjyra BLACK
Sezona DIMER

Produkte të ngjashme