PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

CROWN

CROWN HALO

29.90 €

59.90 €

CLARKS

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

27 28 28.5 30 31 32 33 33.5 35 36 37

Detajet e produktit

Materiali LEKURE
Brendi CLARKS
Ngjyra NAVY
Sezona DIMER

Produkte të ngjashme