PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

GRANDIN MID

GRANDIN MID

89.90 €

CLARKS

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

40 41 42 43 44 45 46

Detajet e produktit

Materiali LEKURE
Brendi CLARKS
Ngjyra DARK TAN
Sezona DIMER

Produkte të ngjashme