PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

486240

486240

39.90 €

119.90 €

FORMENTINI

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

36 37 38 39 40

Detajet e produktit

Materiali SUEDE
Brendi FORMENTINI
Ngjyra BLACK
Sezona DIMER

Produkte të ngjashme