PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

DAISIE-L

DAISIE-L

39.90 €

109.90 €

STEVE MADDEN

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

36 37 38 39 40

Detajet e produktit

Materiali SUEDE
Brendi STEVE MADDEN
Ngjyra LEOPARD
Sezona DIMER

Produkte të ngjashme