PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

JUSTIFY

JUSTIFY

51.90 €

149.90 €

STEVE MADDEN

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

36 37 38 39 40

Detajet e produktit

Materiali LEKURE
Brendi STEVE MADDEN
Ngjyra RED
Sezona DIMER

Produkte të ngjashme