PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

POLLY

4739-040-20

29.90 €

89.90 €

VAGABOND

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

36 37 38 39 40

Detajet e produktit

Materiali SUEDE
Brendi VAGABOND
Ngjyra BLACK
Sezona PRANVERE

Produkte të ngjashme