PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

AMALFI

BD09-077-20

129.90 €

VAGABOND

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

Detajet e produktit

Materiali CANVAS
Brendi VAGABOND
Ngjyra BLACK
Sezona PRANVERE

Produkte të ngjashme