PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

302641-18

302641-18

24.90 €

55.90 €

IMAC

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

39 40 41 42 43 44 45 46

Detajet e produktit

Materiali SUEDE
Brendi IMAC
Ngjyra GRIGIO
Sezona PRANVERE

Produkte të ngjashme