PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

SHOWER

SHOWER

19.90 €

59.90 €

STEVE MADDEN

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

36 37 38 39 40

Detajet e produktit

Materiali GOME
Brendi STEVE MADDEN
Ngjyra WHITE MULTI
Sezona PRANVERE

Produkte të ngjashme