PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

LINVALE LOOP

LINVALE LOOP

29.90 €

79.90 €

CLARKS

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

36 37 37.5 38 39 39.5 40 41

Detajet e produktit

Materiali LEKURE
Brendi CLARKS
Ngjyra BLACK
Sezona PRANVERE

Produkte të ngjashme