PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

TRI PURE

TRI PURE

44.90 €

109.90 €

CLARKS

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

36 37 37.5 38 39 40 41 41.5

Detajet e produktit

Materiali LEKURE
Brendi CLARKS
Ngjyra WHITE
Sezona PRANVERE

Produkte të ngjashme