PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

COLING BOSS

COLING BOSS

119.90 €

149.90 €

CLARKS

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

41 42 43 44 45

Detajet e produktit

Materiali LEKURE
Brendi CLARKS
Ngjyra TAN
Sezona PRANVERE

Produkte të ngjashme