PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

CITY FLARELO

CITY FLARELO

16.90 €

39.90 €

CLARKS

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

23 24 25 25.5 26 27 27.5 28 29 30 31 32 33 34 35

Detajet e produktit

Materiali CANVAS
Brendi CLARKS
Ngjyra BLUE
Sezona PRANVERE

Produkte të ngjashme