5411-110-33300

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: N/A Kategori:

Informacion shtesë

Ngjyra

KALTERT

Sezoni

PRANVERE

Gjinia

FEMRA

Lartësia e Takës

LARTË

Materiali

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “5411-110-33300”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…