PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

DIOON

4647-154-20

119.90 €

VAGABOND

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

36 37 38 39 40

Detajet e produktit

Materiali GOME
Brendi VAGABOND
Ngjyra BLACK
Sezona DIMER

Produkte të ngjashme