PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

CHROME

CHROME

69.90 €

119.90 €

STEVE MADDEN

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

36 37 38 39 40 41

Detajet e produktit

Materiali SINTETIK
Brendi STEVE MADDEN
Ngjyra BLACK
Sezona DIMER

Produkte të ngjashme