PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

TRI PATH MID

TRI PATH MID

139.90 €

CLARKS

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

40 41 42 43 44 45

Detajet e produktit

Materiali NUBUK
Brendi CLARKS
Ngjyra BLACK
Sezona DIMER

Produkte të ngjashme