PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

BLACKFORD

BLACKFORD HI

49.90 €

119.90 €

CLARKS

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

40 41 41.5 42 42.5 43 44 44.5 45 46

Detajet e produktit

Materiali LEKURE
Brendi CLARKS
Ngjyra DARK BROWN
Sezona DIMER

Produkte të ngjashme