PAGUAJ ME KARTELË DHE KESH • BLEJ DERI NË 6 KËSTE (VETËM ONLINE) • KTHIM BRENDA 14 DITËVE

LEAH

4802-040-43

69.90 €

139.90 €

VAGABOND

Ngjyrat tjera

Zgjedheni madhësinë

36 37 38 39 40

Detajet e produktit

Materiali SUEDE
Brendi VAGABOND
Ngjyra HENNA
Sezona DIMER

Produkte të ngjashme